Fórum aliance OS SR & OS SR_1

DomovHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share

ALL VOJSKO

Goto down 
AutorSpráva
salahadin
Legionář
salahadin

Počet príspevkov : 44
Registration date : 26.01.2008

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimeSo január 26, 2008 9:49 pm

ziadne dane sa platit na alli vojsko nebudu ..... nema to zmysel a robia to iba amaterske aliancie .... kazdy bi mal mat svoje vojsko
ked uz tak tak bi osm stanovil minimum vojska co musi mat kazdy a to bi sa stale zvisovalo .....
(reakcia na HS od generala)
Návrat hore Goto down
C0mbattant
Osadník

Počet príspevkov : 4

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimeNe január 27, 2008 12:43 am

ally vojsko je nezmysel.je tu len zaciatok servra,zatial by to malo byt na kazdom znas,uchranit si suroviny atd.Ale vsade kde som hral alebo hrajem traviana,tak aliancne vojsko nebolo.
Návrat hore Goto down
ronnie
Osadník
ronnie

Počet príspevkov : 16

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimeNe január 27, 2008 1:13 am

C0mbattant napísal:
ally vojsko je nezmysel.je tu len zaciatok servra,zatial by to malo byt na kazdom znas,uchranit si suroviny atd.Ale vsade kde som hral alebo hrajem traviana,tak aliancne vojsko nebolo.
nic v zlom ale si myslim ze generala este nepotrebujeme a takeho ako mame momentalne uz vobec nie What a Face
Návrat hore Goto down
wiggo
Osadník
wiggo

Počet príspevkov : 5

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimeNe január 27, 2008 2:01 am

suhlasim,vzdy ked niekde bolo ali vojsko,bolo to o nicom. kazdy musi byt dost silny na to aby sa ubranil.
Návrat hore Goto down
MonkeyKing
Pálkař
MonkeyKing

Počet príspevkov : 27

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimeNe január 27, 2008 2:10 am

priklanam sa k vecsine ali army je blbost pad dvovodov tu uz odznelo a moze sa stat ze chalan u koho vojsko bude sa zrazu zobere prec a mi co?vojsko v tahu mi mozme bit nim ohrozovany a spomalilo bi to nas rozvoj postavime si radsej vlastne jednotki s ktorimi mozme farmit
Návrat hore Goto down
Budzobanek
Osadník
Budzobanek

Počet príspevkov : 2

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: nocny utok   ALL VOJSKO Icon_minitimeNe január 27, 2008 6:31 pm

...len by ma tak zaujimalo, ci ten nocny utok mal nejaky vyznam........ neviem podla coho bol vybrany ten hrac (asi podla off-ky) ale ta vzdialenost.... este ked som vstal tak som jednotky nemal doma!!! Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Wrah_svk
Pálkař
Wrah_svk

Počet príspevkov : 38

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitimePo január 28, 2008 10:34 pm

[quote="C0mbattant"]ally vojsko je nezmysel.je tu len zaciatok servra

suhlasim je to hlupost kazdy musi mat vl.vojsko ci uz utok alebo obranu a na zaciatku treba s njecoho zit Very Happy
hl.ked sme tak wela germanov
Návrat hore Goto down
Sponsored content

ALL VOJSKO Empty
OdoslaťPredmet: Re: ALL VOJSKO   ALL VOJSKO Icon_minitime

Návrat hore Goto down

ALL VOJSKO
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fórum aliance OS SR & OS SR_1 :: OZBROJENE SILY SR :: SŤažnosTi-
Prejdi na: